Cestné bicykle 3 produkty

Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek
 • Rýchly náhľad
  2 082,50 € momentálne nedostupné

  Zúčastnite sa pretekov alebo tréningovej jazdy s bicyklom Agree C:62 Race a už nemajte žiadne výhovorky - budete mať pri sebe plnokrvný pretekársky stroj. Vďaka kompletnej sade doplnkov Newmen, mimoriadnemu radeniu Shimano a hydraulickým kotúčovým brzdám a ľahkým, tuhým a výkonným kolesám Newmen Evolution SL R.32 je naozaj vytrvalostným strojom, ktorý...

  2 082,50 €
  momentálne nedostupné
 • Rýchly náhľad
  569,17 € 649,17 € Skladom
  Výpredaj!

  Keď vás to láka vyraziť na cestu, budete chcieť mať pri sebe bicykel, ktorý spája komfort, obratnosť a ľahkú manipuláciu. Model Attain je náš cenovo dostupný spolo?ník do sveta cestnej cyklistiky. Tento bicykel spája overené technológie a našu overenú ergonómiu, s ktorou budete mať pocit, že môžete jazdiť ďalej, vyššie a rýchlejšie než kedykoľvek predtým.

  569,17 € 649,17 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  832,50 € SKLADOM

  Rýchlosť môže byť návyková - a tým viac, keď je dosiahnutá vlastnou silou. Attain Race má všetky vlastnosti rýchleho cestného bicykla - svižné ovládanie, efektívny výstup energie a veľký výber spoľahlivých komponentov - s pridaným komfortom rámu, ktorý je navrhnutý s ohľadom pre dlhšie jazdy.

  832,50 €
  SKLADOM
Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek