Predajňa HOBBY-CYKLOSERVIS vznikol v roku 1992. Pôsobíme na trhu s bicyklami už 23 rokov. Zaoberáme sa predajom bicyklov a bicyklových komponentov. Taktiež predávame športové potreby - skateboardy, kolieskové korčule a fitness - stroje, rotopedy, bežecké a veslovacie trenažéry, trampolíny, fitlopty a eliptické trenažéry.

O Vašu spokojnosť sa stará trojčlenný tím s dlhoročnými skúsenosťami s predajom bicyklov. Poradíme Vám ako si vybrať presne ten správny bicykel pre Vás a odpovieme Vám na všetky Vaše otázky ohľadom bicyklov. Mechanik sa postaráo to, aby bol Váš bicykel nastanevý spoľahlivo a presne podľa Vašich potrieb. Vaša jazda na bicykli sa stane skvelým zážitkom.

Predávame bicyklové značky:

Bicyklové komponenty a náhradné diely značky:

Poskytujeme kompletný záručný aj pozáručný servis na všetky druhy bicyklov. Stali me sa certifikovaným ROCK SHOX Servisným Centrom. Poskytujeme servis pre všetky odpružené vidlice, tlmiče a sedlovky značky ROCK SHOX. Taktiež zabezpečujeme servis Odpružených vidlíc a tlmičou značky FOX. Všetky náhradné diely máme skladom alebo ich vieme vo veľmy krátkom čase zabezpečiť.